Harjoitusajat ja -paikat

Pojat 2019-2020

B-pojat (yht. lotte.hagstrom(at)aval.fi)
Ma 17:30-19:00 Ruskeasuon liikuntahalli, Ratsastie 10, 00280 Hki
Ti 18:30-19:30 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki
To 19:00-20:30 Ruskeasuon liikuntahalli, Ratsastie 10, 00280 Hki

C-pojat (yht. teemu.kavander(at)gmail.com)

Ma 16:00-17:45 Ruskeasuon liikuntahalli, Ratsastie 10, 00280 Hki
Ke 16:30-18:30 Herttoniemenrannan urheiluhalli, Petter Wetterin tie 5
To 18:45-20:00 Fysiikkaharjoitus 
La 11:00-13:00 Herttoniemenrannan urheiluhalli, Petter Wetterin tie 5

D07-08-pojat 
Ti 17:30-18:30 Herttoniemenrannan urheiluhalli, Petter Wetterin tie 5
To 18:00-19:00 Fysiikkaharjoitus 
La 9:00-10:00 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki
Su 16:00-17:00 Ruskeasuon liikuntahalli, Ratsastie 10, 00280 Hki

E09-pojat 
Ti 17:00-18:00 Herttoniemenrannan urheiluhalli, Petter Wetterin tie 5
To 18:00-19:00 Hoplax Skolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki (sisäpiha)

F10-pojat 
Ti 18:00-19:00 Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Hki
To 17:00-18:00 Hoplax Skolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki (sisäpiha)

Minipojat 2011 tai myöh. syntyneet (yht. kristian.andersson(at)gmail.com)
To 17:00-18:00 Meilahden yläkoulu, Kuusitie 12, 00270 Hki
Su 15:00-16:00 Ruskaeasuon liikuntahalli, Ratsastie 10, 00280 Hki

Pallohauska Bollskoj 3-6-vuotiaille:
Ti 17:00-18:00 ja to 18:00-19:00 Meilahden koulu, Kuusitie 12. Ilmoittautuminen käynnissä! Ks. lisää etusivulta! 

 

Tytöt  2019-2020

A-tytöt
Ma 16:15-18:15 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki
To 18:00-19:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
La 11:30-13:30 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki

B-tytöt
Ti 17:30-19:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
To 16:30-18:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
Pe 15:45-17:00 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki 
La 9:00-12:00 pelivuoro Helsingin Urheilutalo 

C05-tytöt 
Ma 16:30-18:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki
Ke 18:30-20:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki
La 10:30-12:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki

C06-tytöt
Ma 19:15-21:00 Herttoniemenrannan liikuntahalli, Petter Wetterintie 5, 00810 Hki
Ke 18:15-20:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki
La 9:00-10:30 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki

D07-tytöt
Ma 18:30-19:45 Herttoniemenrannan liikuntahalli, Petter Wetterintie 5, 00810 Hki
To 17:00-19:00 Merilahden koulu  
La 9:00-10:30 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki

D08-tytöt 
Ma 17:00-18:00 Herttoniemenrannan liikuntahalli, Petter Wetterintie 5, 00810 Hki
To 19:00-20:00 Munksnäs högstadieskola (Hoplaxskolan), Solnantie 18-20, 00330 Hki
Su 13:00-14:00 Munksnäs högstadieskola (Hoplaxskolan), Solnantie 18-20, 00330 Hki

E09-tytöt
Ke 18:30-20:00 Pohjois-Haagan alakoulu, Mäkipellontie 19, 00320 Hki (käynti koulun takaa)
Su 11:30-13:00 Munksnäs högstadieskola (Hoplaxskolan), Solnantie 18-20, 00330 Hki

F10-tytöt 
Su 10:30-12:00 Munksnäs högstadieskola, Solnantie 18-20, 00330 Hki
Ke 17:30-18:30 Pohjois-Haagan alakoulu, Mäkipellontie 19, 00320 Hki (käynti koulun takaa)

Minitytöt (2011-) Länsi 
Su 10:00 – 11:00 Munksnäs högstadieskola, Solnantie 18-20, 00330 Hki. TÄMÄ, MIKÄLI RYHMÄ PERUSTETAAN!

Minitytöt (2011-) Itä 

Pallohauska Bollskoj 3-6-vuotiaille:
Ti 17:00-18:00  Meilahden koulu, Kuusitie 12. 00270 Hki 
To 18:00-19:00 Meilahden koulu, Kuusitie 12.