Harjoitusajat ja -paikat

Pojat 2020-2021

A-pojat (2001-2003)
Ti 18:30-19:30 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki
Ke 20:30-22:00 Helsingin Urheilutalo
Pe 16:00-17:30 Helsingin Urheilutalo
La 10:00-11:30 Helsingin Urheilutalo 

B-pojat (2004-2005)
Ma 17:30-19:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
To 19:00-20:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1
Pe 16:00-17:30 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki
La 10:00-11:30 Helsingin Urheilutalo 

C-pojat (2006-2007)
Ma 17:00-18:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
Ke 16:30-18:30 Herttoniemenrannan urheiluhalli, Petter Wetterin tie 5
La 11:00-12:00 Herttoniemenrannan urheiluhalli (C07)
La 12:00-13:00 Herttoniemenrannan urheiluhalli (C06)

D09-pojat 
Ma 15:30-17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
To 17:00-18:00 Hoplax Skolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki (sisäpiha)
La 9:00-10:00 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki

E10-pojat 
Ma 17:00-18:30 Herttoniemenrannan urheiluhalli, Petter Wetterin tie 5
To 18:00-19:00 Hoplax Skolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki (sisäpiha)

F11-pojat 
To 18:00-19:00 Meilahden yläkoulu, Kuusitie 12, 00270 Hki
Su 16:00-17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2, Ratsastie 10, 00280 Hki

Minipojat 2012 tai myöh. synt. 
Ti 17:00-18:00 Meilahden yläkoulu, Kuusitie 12, 00270 Hki
Su 15:00-16:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2, Ratsastie 10, 00280 Hki

Pallohauska Bollskoj 3-6-vuotiaille:
Ti 17:00-18:00 TAI to 18:00-19:00 Meilahden koulu, Kuusitie 12. Ks. https://www.hifk-handball.com/juniorit/pallohauska/ Ilmoittautua voi milloin vain! 

 

Tytöt  2020-2021

A-tytöt (2001-2003)
Ma 16:00-18:00 Helsingin Urheilutalo, Helsinginkatu 25, 00510 Hki
To 18:00-19:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
La 11:30-13:30 Helsingin Urheilutalo, Helsingforsgatan 25, 00510 Hfors

B-tytöt (2004-2005)
Ti 18:00-19:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
To 16:30-18:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1/2
Su 8:30-10:30 Helsingin Urheilutalo 

C06-tytöt 
Mån / Ma 16:00-18:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730 Helsinki
Ons / Ke 18:15-20:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronomsgatan 26, 00730 Helsingfors
Lör / La 10:30-12:00 Latokartanon liikuntahalli

C07-tytöt
Ma 18:30-20:00 Herttoniemenrannan liikuntahalli, Petter Wetterintie 5, 00810 Hki
Ke 17:30-19:00 Latokartanon liikuntahalli, Agronominkatu 26, 00730, Hki
To 17:30-19:00 Merilahden koulu, Kalvikinniementie 1, 00980 Hki

D08-tytöt
To 19:00-20:00 Hoplaxskolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki
La 11:30-12:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1, Ratsastie 10, 00280 Hki
Su 13:00-14:00 Hoplaxskolan

D09-tytöt 
To 17:00-18:00 Merilahden koulu, Kalvikinniementie 1, 00980 Hki
Su 11:00-12:00 Hoplaxskolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki

E10-tytöt
Ke 18:00-19:30 Pohjois-Haagan alakoulu, Mäkipellontie 19, 00320 Hki (käynti koulun takaa)
Su 11:15-13:00 Hoplasxskolan, Solnantie 18-20, 00330 Hki

Minitytöt (2012-) Länsi 
Su 10:00 – 11:00 Munksnäs högstadieskola, Solnantie 18-20, 00330 Hki. 

Minitytöt (2012-) Itä 
Pe 17:00-19:00 Vuoniityn koulu, Koukkusaarentie 9, 00980 Hki

Pallohauska Bollskoj 3-6-vuotiaille:
Ti 17:00-18:00 TAI To 18:00-19:00 Meilahden koulu, Kuusitie 12, 00270 Hki. Ilmoittautua voi milloin vain! Ks. https://www.hifk-handball.com/juniorit/pallohauska/

 

Sivu päivitetty: 30.8.2020